Klubová výstava Praha 2008

Na klubovou výstavu jsme tentokrát přihlásili jen Hvězduli a Ikíše, Ikíš aby se zavystavoval a Hvězduli aby trénovala. Že žádný titul nedostaneme jsme věděly už předem a také výsledek odpovídal našemu odhadu. Hvězdulka se už prezentavala lépe a tak jsem měla radost. Moc hezky jsme si popovídaly s budoucími majitelkami našich cucků a Aničkou Hrdou:-)). Jako vždy jsme koupily "sladké cectky" a tím výstava splnila svůj účel a mohly jsme chvátat domů pečovat a Chlupa a Vorvaně (Jaspis)

Bohužel výstava byla narušena nesrovnalostmi v posuzování (špatně zadané pořadí ve třídách, nikdo nepozval veterány trpasličích pinčů byť jen symbolicky soutěžit o BOB), které ale vyvrcholily u německých pinčů.

My obě (Já Alena i moje sestra Jana) i naši přátelé jsme naprosto zřetelně viděli, jak byl titul klubového vítěze zadán psu ze třídy vítězů. Rozhodčí majitelce pogratulovala, gratulovala jí i majitelka druhého psa, slyšely jsme zdůvodnění výsledku. Chvíli poté jsme jely domu. Jaké bylo naše překvapení, když nám druhý den psala a posléze i volala majitelka předpokládaného klubového výtěze - když nastoupila o BOB, zavolali tam druhého psa, jí řekli že nic nedostala, že si nikdo nic nepamatuje a že ani nemá titul v posudku, takže má smůlu. Bránila ji pouze majitelka druhého psa, všichni ostatní v kruhu utrpěli zřejmě ztrátu paměti. Nevíme zda se jednalo o záměr, špatnou organizaci nebo chybu, faktem je že něco podobného by se nikdy nemělo stát.

Chtěly bychom se na tomto místě od popsaných událostí distancovat a vyjádřit svůj nesouhlas s podobným děním v kruhu, byť se týká klubu do kterého patříme.

(výsledky jsou bez záruky, na výsledkové tabuli byly uvedeny zmatečně, navíc s chybou v pořadí - zvlášť pořadí pro výborné a velmi dobré, zde nám ale majitelé psů potvrdili že pořadí bylo skutečně takto zadáno. Pokud ve výsledcích naleznete chybu, prosím dejte nám vědět.)

Výsledky:

Trpasličí pinč / Miniature pinscher

- rozhodčí judge - Jaroslava Dvořáková

psi - třída štěňat - černí s pálením    
Artuš Pod Partizánem
majitel: Matějková Hývlová M.
VN1  
psi - třída otevřená - černí s pálením    
Monty vom Loisachtal
majitel: Matějková Hývlová M.
V1-  
psi - třída otevřená - červení    
Alexandr Pikaro
majitel: Kadaňkový B.
VD1 (správně VD2)  
Andy z Častolovické Skalky
majitel: Šárovcová L.
VD2 (správně VD3)  
Harp Že-Tom
majitel: Hlaváčová M.
V1-  
psi - třída veteránů - červení    
Iki z Iru
majitel: Alena a Jana Kutíková
V1 vítěz třídy veteránů
feny - třída mladých - černé s pálením    
Eggora Vinnie Rozárka
majitel: Mužík L.
VD1  
feny - třída otevřená - černé s pálením    
Rosine z Iru
majitel: Matějková Hývlová M.
V1-  
feny - třída mladých - červené    
Až Ke Hvězdám Via Bohemica
majitel: Alena a Jana Kutíková
V1-
Fantazia Nikita Rozárka
majitel: Kojetín A.
V2-  
feny - třída otevřená - červené    
Aria od Ringhofferovy studánky
majitel: Filová A.
V1-  
feny - třída veteránů - červené    
Gale Že-Tom
majitel: Hlaváčová M.
V1 vítěz třídy veteránů


design by cz Webstart s.r.o.