MVP Brno jaro 2010

Na Brněnskou výstavu byla příhlášená Boja, Brana, Hvězdule a Setík. Alena s Bojou se nakonec rozhodla nejet - má doma Jaspisky štěňata a nechtěla riskovat že z výstavy přinese nějakou nemoc.

Naopak zbytek našeho Via Bohemica týmu jel na výstavu s nadějí, že by se mohlo podařit dokončení českého šampiona pro Branu a Setíka a grandšampiona pro Hvězduli, která byla přihlášená jen na sobotu.

Nakonec se podařilo dokončit šampionáty všem našim psům - Hvězdule získala v sobotu poslední CAC potřebný na grandšampiona, Setík a Brana získali potřebný CAC oba dva dny a také úspěšně dokončili - navíc jim na to stačil minimální počet výstav - Brana i Setík mají 4x CAC ze čtyř výstav, Hvězdule získala 3x CAC ze třídy šampionů potřebné na grandšampiona po třech výstavách.

Děkujeme všem majitelům našich štěňat za jejich prezentaci na výstavách!

Na výstavu samotnou vyšlo docela pěkné počasí, kruhy bylo prostorné s dostatkem místa kolem. Také stánků s občerstvením a potřebami pro psy bylo dost. Co trochu pokulhávalo byla organizace - při příjezdu na výstaviště vznikala obrovská kolona aut, ve které někteří vystavovatelé strávili i hodinu. I samotná organizace na výstavišti nebyla ideální - nikdo nic nevěděl, nikdo nám nedokázal poradit. Samotné posouzení už ale naštěstí proběhlo podle rozpisu a v klidné atmosféře.

V neděli jsme se již neúčastnili a bohužel posuzování proběhlo za mírných zmatků, takže víme jen BOB a výsledky našich psů - Setík získal CAC, Brana opět CAC, CACIB, BOB dostal stejný pejsek jako v sobotu. Baxi Pískovec měl tentokrát více štěstí než první den, získal CAC a stal se tak českým šampionem - gratulujeme!

Výsledky:

Trpasličí pinč - Miniature pinscher - rozhodčí judge - Miroslav Václavík

pes - mladých - černý s pálením    
Tchernaja Kalitva Jacomo V1, CAJC brana
pes - třída otevřená - černý s pálením    
Bouřlivák Via Bohemica V1 CAC brana
psi - šampionů - černý s pálením    
Smaragdas Turkio Oazé V1 CAC CACIB BOB brana
feny - mezitřída - černé s pálením    
Branomara Via Bohemica V1 CAC CACIB brana
feny - otevřená - černé s pálením    
Bojovnice Via Bohemica neúčastnila se  
psi - mezitřída - červení    
Eragon Pískovec V1 CAC brana
psi - třída otevřená - červení    
Baxi Pískovec V1 - brana
feny - mladých - červená    
Tchernaja Kalitva Jemchuzhnaya Kroshka V1 -  
feny - šampionů - červená    
Až ke Hvězdám Via Bohemica V1 CAC, r.CACIB brana

brana

Psi soutěží o CACIB - sobota

   
brana

Hvězdule v kruhu

 
brana

Setík v kruhu

 
brana

Hvězdule v kruhu
brana

BOB sobota s rozhodčím

 


design by cz Webstart s.r.o.