NVP Olomouc 2011

Olomouc byla premiérová výstava pro  Karu a Conyho ve třídě mladých a protože Boja chyběla, abychom mohli do skupiny neváhala jsem a přihlásila jí:-).

 

Rozhodčí / judge: Olga Dolejšová

Pes třída mladých - černý s pálením

1649 Conan Maclia via Bohemica V1, CAJC

Fena třída mladých - černá s pálením
1650 Carevna Via Bohemica V1, CAJC, NMJ

Fena třída vítězů  - černá s pálením
1652 Bojovnice Via Bohemica V1, CAC, NV, BOB

Fena třída mladých - červená
1651 Holly Pískovec VD1

 

Oba mlaďoši s paničkama předvedení zvládli na jedničku za což si obě zaslouží velký dík! Cony měl menší karambol na stole, kde bohužel nebyla podložka a pak mu chvilku trvalo než se z pádu oklepal, ale později už zase běhal krásně. Ilonka byla už opatrná, vědoma si zrádnosti stolu, a Kara stála jako soška a i stejně krásně běhala. BOB junior vybojovala nakonec Kara a to asi díky tomu, že přece jen neměla problém se stolem. Jinak popravdě nevím komu bych to dala neb oba jsou opravdu moc krásní. Doufám že holky získaly trochu sebejistoty a příště už budou nervy před nástupem do kruhu menší. Není z čeho být na nervy hafani jsou krásní a handlerky šikovné:-). BOB zadala paní rozodčí Boje s odůvodněním že je již dospělá, ale myslím, že nebude trvat dlouho a oba budou pro koholiv skutečně velcí soupeři i v soutěžích o tituly dospělácké.

 

Později se celý team přesunul do závěrečná haly, kde se připravoval kruh na závěrečné soutěže. Jana Foltýnová našla stánek z výprodejem oblečků a tak jsme zkoušeli a nakupovali a obleček dostal každý pinč co s náma byl:-).

Taša statečně nastoupila i do soutěže junior handling, kde si nevedla vůbec špatně a na to, že se jednalo o její první soutěž a vlastně i první pořádnou výstavu,  získala pěkné bodové ohodnocení:-).

Bohužel díky mé děravé hlavě padlo nějaké "kostýmové" ladění skupina a tak jsme spoléhaly na to že jsme krásné přirozeně oblečení sladěného barevně netřeba:). Při pohledu do katalogu kde skupin bylo požehnaně jsem si počítala s tím že se bude jednat pouze o cvičné běhání. Bohužel málokdo zatím ocení, že dosáhnou vyrovnanosti, kterou Boja, Kara a Cony předvádí u pinčů je mnohem složitější než u většiny ostatních plemen:-(.  Statečně jsme nastoupili a všichni si vedli výtečně - u Boji se jaksi už nedá čekat nic jiného, ale i Kara a Cony byla profíci o paničkách nemluvě:-). Nejdřív přišla radost z výběru mezi nejlepší tři a pak obrovská radost z prvního místa pro pinče!!!! Pokud dobře pamatuju tak se to u nás pinčů za posledních 15 let nepovedlo:-). Ještě jednou dík všem zůčastněným:-).

Mám radost i z toho že oba odchovy po Jaspis jsou moc hezké a všechna cucátka svou maminku v kráse předčila. Považuju to za největší chovatelský úspěch a doufám že Jaspisky dcery a synové půjdou v jejích šlápějích.

 

Po rozloučení jsme se pobalili a já doufám, že si všichni odvezli své věci a nic jim nechybí:). Cesta domů po tmě a v děšti byla poměrně náročná. Musela jsem přemýšlet nad významem upozornění nad D1 o tom že na cestě je místy mlha. Jaksi přes mlhu ty cedule nebyly téměř vidět a jet po dálnici z viditelností na 20 metrů není opravdu nic moc:-(.

 

Dalším výstavám ZDAR!!!!

 

P.S. Doufám že v lepším počasí a za tepla - já chci jaro!!!!


Foto Olomouc 2011

 

 
Ilča v kruhu
Ilča v kruhu
 
Krásná fotka:-)
Krásná fotka:-)
 
Další krásná fotka
Další krásná fotka
 
Krásný Koník
Krásný Koník
 
Smečka s medailema aneb dajli medaily....
Smečka s medailema aneb dajli medaily....
 
Jaspis uprostřed svých odchovů jako hrdá matka:-).
Jaspis uprostřed svých odchovů jako hrdá matka:-).
 
Cony
Cony
 
 
Vítězná chovatelská skupina v časopise Svět psů
Vítězná chovatelská skupina v časopise Svět psů
 
design by cz Webstart s.r.o.